قوانین رزرو ویلا

قوانین رزرو ویلا


۱) ساعت تخلیه در هتل و هتل آپارتمان و متل و همچنین در دیگر واحدهای اقامتی و ویلاها ۱۲ ظهر می باشد.و ساعت تحویل ویلا به مهمان ساعت ۲ بعدازظهر میباشد.

۲) ارائه اصل سند شناسایی و کارت ملی مطابق با مشخصات میهمان الزامی میباشد.

۳) مسافرین محترم قبل از ورود به ویلا تمامی مبلغ را تصویه کرده و کلید ویلا را تحویل مسافر داده و نیم ساعت قبل از رفتن با شماره ثبت شده تماس حاصل نمایند.

مقررات جرایم و ابطال:

۱) چنانچه میهمانان در موعد مقرر به هتل یا ویلا مراجعه ننمایند مکان ذخیره شده فقط به مدت یک شب خالی نگه داشته و روز بعد باطل خواهد شد.

۲) جرائم انصراف واحد اقامتی بشرح ذیل از مبلغ پرداختی کسر و مابقی وجه دریافتی مسترد خواهد شد.

۲-۱) میهمانان می تواند با درخواست کتبی یا با تماس گرفتن به شماره دفتر و دادن مشخصات کامل خود رزرو را ابطال نمایند.

۱۰٫ از تاریخ ۹۶/۱۲/۲۸ تا تاریخ ۹۶/۱/۲۰ جهت رزرو ویلا تمامی مبلغ دریافت میشود.به دلیل تعطیلان رسمی و هجوم مسافرین خیلی زیاد به شهر رامسر قوانین رزرو مبلغ دریافتی تعقییر پیدا میکند.

۲-۲) شرایط ابطال رزرو بشرح ذیل می باشد:

الف: تا ۱۵ روز روز قبل از ورود میهمان بدون خسارت.

ب: از ۱۰ تا ۸ قبل از ورود میهمان ۴۰% از هزینه یک شب اقامت از کل اتاق رزو شده بعنوان جریمه از مهمان اخذ می گردد.اگر چند شب باشد شبی ۴۰ درصد برداشته میشود.

ج: از ۷ تا ۵ روز قبل از ورود میهمان ۵۰% از هزینه یک شب اقامت از کل اتاق رزرو شده بعنوان جریمه اخذ می گردد.اگر چند شب باشد شبی ۵۰ درصد برداشته میشود.

ب:۳تا۴ روز قبل از ورود میهمان ۷۰% درصد از هزینه کل کرایه کسر میشود.

د: از ۴۸ ساعت قبل از ورود میهمان ۸۰% از هزینه یک شب اقامت کل اتاق رزرو شده بعنوان جریمه از میهمان اخذ می گردد.و اگر چند شب باشد شبی ۸۰ درصد برداشته میشود.

و: ۲۴ ساعت و کمتر از آن هزینه یک شب اقامت از کل اتاق رزرو شده بعنوان جریمه (noshow) از میهمان اخذ می گردد (تعطیلات رسمی و ساعات غیر اداری ملاک عمل نبوده و در صورت تقارن با چنین تعطیلاتی متقاضی می بایست زودتر از زمانهای ذکر شده اقدام به ابطال و انصراف و یا انجام تغییرات بنماید، در تعطیلات متوالی امکان مراجعه به دفاتر ذخیره جا و انجام تغییرات ابطالی و انصرافی وجود نداشته و متقاضی می بایستی حداقل هزینه یک شب را به عنوان جریمه پرداخت نماید.

۳) از روز ۲۸ اسفند هر سال لغایت روز ۱۵ فروردین مقررات ویژه ایام نوروز حاکم بر این مقررات بوده و ابطال ذخیره جا و استرداد وجه به ذخیره کننده امکانپذیر نمی باشد.

اخذ وظایف دفاتر رزرواسیون:

۱/ طبق قانون رزرواسیون مسافر که دارای مجوز پروانه بهره برداری از سازمان میراث فرهنگی و اداره نظارت بر اماکن عمومی هستند.در مقابل اجرت واسطه انجام معامله حق الزحمه ای به مبلغ ۲۰درصد هر شب دریافت میشود که به عهده ی طرفین معامله میباشد.

۲/ماده ۳۵۲٫ق.ت:به محض آنکه معامله به راهنمایی دفاتر رزرواسیون انجام گرفت دریافت اجرت را دارد حتی اگر معامله بعدا فسخ شود.

مهمان متعهد میشود که:

نظافت شما نشانه ی شخصیت شماست.خواهشمندیدم در زمان اجاره ویلا نظافت را رعایت فرمایید.

خواهشمندیدم در صورت نهایی کردن تصمیم خود رزرو را در دفتر ثبت نمایید.

۱//رعایت مسائل اخلاقی قوانین حاکم جامعه بهداشت فردی و اجتماعی.

۲//تمدید مدت زمان قرارداد و نیز تخلیه واحد اقامتی حتما با هماهنگی صورت گیرد.مهمان بدون اجازه با دفتر پذیرش حق تعداد خودرو و افراد را ندارد در صورت مشاهده معامله یک طرفه فسخ و مهمان واحد اقامتی را تخلیه نموده.و بابت افزایش تعداد میهمان در صورت هماهنگی و موافقت دفتر هزینه ای دریافت میشود.

۳/ حفظ و نگهداری اشیاء قیمتی بر عهده ی خود مهمان میباشد ودر صورت تخلیه واحد اقامتی هیچگونه مسئولیتی پذیرفته نمیشود.تمامی وسایل و تجهیزات ویلا یا هتل به طور سالم تحویل داده و بدون هیچ مشکلی تحویل گرفته در صورت عدم صدمه خسارت دریافت میشود.

در صورت نهایی کردن ویلای مورد نظر جهت اجاره با شمارهای زیر تماس گرفته و کد ویلای مورد نظر را همراه با مشخصات کامل شخص اجاره کننده و همراه مبلغ بیانه به شماره حساب یا کارت واریز نموده و دفتر دیبا قرار داد را به ثبت رسونده در سامانه و قرارداد را از طریق تلگرام یا واتس اپ برای مهمانان عزیز ارسال میشود.متاسفانه در برخی از موردها قرارداد ثبت شده اطلاعات گرفته و تمامی کارهای رزرو انجام شده مهمان بدون هماهنگی با دفتر قرارداد را برای بعضی از مشکلات شخصی فسخ مینمایند به همین دلیل این دفتر با مجوز های رسمی که از تمامی سازمان های دولتی رادارا میباشند توانسته اعتماد بین مشتریان خود را به دست بیاورد به همین دلیل دفتر دیبا جهت اجاره ویلا در انزلی و زیبا کنار یا تورهای گردشگری اول از مطمئن بودن رزرو در تاریخ ان و بعد گرفتن مشخصات و بیانه قرارداد مورد نیاز را صادر و به ثبت رسونده است و برای مهمانان ارسال میشود خواهشمندم نکات بالا را رعایت فرمایید.تعداد شب ویلا یک شب باشد نصف مبلغ دریافت میشود.اگر دوتاچهار شب باشد کرایه یک شب بیانه دریافت میشود.چهار شب به بالا کرایه دوشب دریافت میشود.

نکته:ما توانسته ایم با به روز رسانی عکس های ویلا تمامی مشخصات ویلا و تمامی تعقیرات ویلا را نشان دهیم تا رزرو شما بر اساس عکسی که در سایت مشاهده مینمایید باشد و به روز رسانی شده است متاسفانه بعضی از سایتهای رزرو ویلا که در انزلی و شهرهای دور اطراف عکس های خیلی قدیمی و با کیفیت پایین برای مهمانان گذاشته اند و تعقییرات جدید ویلا را ثبت نکرده است ولی دفتر دیبا هر ۳۰ روز تمامی مشخصات ویلا /قیمت ویلا/عکس های جدید ویلا/را به روز رسانی کرده تا برای مهمانان عزیز واضع تر باشد.

قرارداد ثبت شده نشان گر رزرو ویلا میباشد که مهمان عزیز با در دست داشتن قرارداد میتواند تمامی نکات و حتی میتواند از بعضی از سازمان های دولتی یا خصوصی ویلا را به صورت رایگان دریافت نمیاند.مسافرین محترم میتوانید از تمامی سازمان های دولتی شهر زیباکنار دفتر دیبابه مدیدرت عماد باقری استعلام گرفته تا اعتماد مسافرین محترم به دفتر دیبا تایید شود.

ایام های تعطیل مثل ایام عید/تابستان/و روزای خاص قیمت ویلاها افزایش پیدا میکند خواهشمندم در این روزا با دفتر تماس گرفته و اطلاعات را بدست آورید.