خدمات مـــا

خدمات ما


[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]مشاوره رایگان[/vc_column_text][vc_single_image image=”342″ css_animation=”left-to-right” alignment=”center” img_link_target=”_self” img_size=”404×246″][vc_column_text css_animation=”left-to-right”]ویلا مسکن، در راستای راهنمایی و مشاوره، در تمامی روزهای هفته، آماده پاسخگویی به شما عزیزان است. شما می توانید تمامی سوالات و مشکلات مرتبط با خرید، فروش، رهن یا اجاره و مسائل حقوقی خود را به صورت رایگان از نمایندگان و مشاوران ما جویا شوید. ویلا مسکن با بهره مندی از مجربترین و با تجربه ترین مشاوران، آماده پاسخگویی به شماست.[/vc_column_text][vc_column_text]مشارکت در ساخت[/vc_column_text][vc_single_image image=”345″ css_animation=”left-to-right” alignment=”center” img_link_target=”_self” img_size=”404×246″][vc_column_text css_animation=”left-to-right”]این روزها، افزایش روز افزون قیمت ملک از یک سو و تورم لجام گسیخته از سوی دیگر، باعث گردیده سرمایه و نقدینگی در کشور به سوی ساخت و ساز گرایش یابد. در این میان، برخی سازندگان و زمین داران جهت کاهش قیمت های تمام شده ساخت ملک با یکدیگر به صورت مشارکتی مبادرت به ساخت آپارتمان یا مجتمع های تجاری مسکونی می نمایند.
این نوع معامله و توافق برای طرفین سود آور خواهد بود. زیرا ارزش افزوده حاصل از ساخت، مبلغ قابل توجهی است که حتی با تقسیم آن بین سازنده و مالک زمین، ارزش کلانی برای آنها به ارمغان خواهد آورد.
اساس مشارکت در ساخت، شناخت کامل شریک مبنی بر تجربه، خوش نامی، توانایی مالی و فنی و دانش و تخصص است.
مشاور ویلا مسکن با در اختیار داشتن دانش، سابقه، سرمایه لازم و آشنایی با قوانین در امر ” مشارکت در ساخت” در خدمت شما عزیزان خواهد بود.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]خرید، فروش، رهن و اجاره  ملک[/vc_column_text][vc_single_image image=”341″ css_animation=”right-to-left” alignment=”center” img_link_target=”_self” img_size=”404×246″][vc_column_text css_animation=”right-to-left”]دغدغه تمام مستجران یا خریداران، یافتن ملکی مناسب ، با محیطی آرام و امن برای زندگیست. یافتن خانه ای که با تمام معیارهای مستجران و خریداران مطابقت داشته باشد کاری بسیار دشوار و طاقت فرسا گردیده است. در چنین شرایطی، وجود مشاور املاکی فعال و قابل اطمینان امری ضروریست. ویلا مسکن، شما را در یافتن ملک مورد نظرتان یاری می نماید.[/vc_column_text][vc_column_text]پیمانکاری ساختمان[/vc_column_text][vc_single_image image=”344″ css_animation=”right-to-left” alignment=”center” img_link_target=”_self” img_size=”404×246″][vc_column_text css_animation=”right-to-left”]از جمله وظایف یک پیمانکار،توانایی طراحی، تأمین منابع مالی، اجرایی و مدیریت لازم در جهت انجام امور مهندسی یك پروژه به طور كامل است. به عهده گرفتن مسئولیت انجام كل یك پروژه یا بخش اعظم آن نیازمند مطالعات مقدماتی و توجیه پذیر، برنامه ریزی، طراحی، تداركات، احداث ابنیه و تأسیسات، ساخت و آزمون ماشین آلات و تجهیزات، تداركات، حمل، نصب، راه اندازی و آزمونهای بهره برداری و تحویل به كارفرما است که جزو وظایف یک پیمانكار خوب و وظیفه شناس است.
مهم نیست كه كار كوچك، متوسط یا بزرگ باشد. آنچه مهم است آن است كه پیمانكار قادر باشد انجام كل كار را با مسئولیت مستقیم و بدون واسطه خود به عهده گیرد. مشاور ویلا مسکن با اتکا به تجربه بسیار مهندسین خود ودراختیارداشتن اکیپ های مجرب دراحداث بناهای مسکونی –تجاری- صنعتی شمارا یاری می دهد .[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *